ZERVA cosmetics

ZERVA cosmetics je značka špičkovej dekoratívnej kozmetiky, za ktorou stojí 30 rokov praxe jednej z najpoprednejších vizážistiek súčasnosti Athiny “Nany” Zerva. Vďaka jej skúsenostiam, životnej filozofii a poctivému prístupu spĺňajú naše produkty tie najnáročnejšie kritéria profesionálov už v 17 krajinách sveta.

obrázok profesionálneho nalíčenia od ZERVA Cosmetics

To, o čom iné značky len hovoria, my dokážeme garantovať:

 • KVALITA BEZ KOMPROMISOV
  Prísne kritériá pri výrobe, starostlivý výber ingrediencií, vysoké nároky skúsenej vizážistky v spolupráci s renomovaným biochemikom sú zárukou reálnej účinnosti (krytie, odolnosť, konzistentnosť) a perfektného výsledku aj v náročných podmienkach.

 • PRIRODZENOSŤ VĎAKA PRÍRODE
  Všetky produkty su vyrobené na prírodnej báze a neobsahujú žiadne parabény, živočíšne produkty, či ropu. Vďaka tomu sú šetrné aj k citlivej pokožke a poskytujú úžasný pocit prirodzenosti. Navyše obsahujú vzácne látky, ktoré pokožku zároveň vyživujú. Tak sa starajú o váš krásny vzhľad zvnútra aj navonok.

 • ŠIROKÝ VÝBER A KOMPATIBILITA
  Viac než 100 očných tieňov v úžasných farbách a bezproblémová kombinovateľnosť produktov zvyšuje škálu možností a vytvára množstvo variácií pre Vaše kreatívne vyžitie.

 • STAROSTLIVOSŤ PREDAJOM NEKONČÍ
  Každá žena si vyžaduje individuálny prístup. Naši experti sú vždy ochotní pomôcť a poradiť, ako zvýrazniť svoju krásu a cítiť sa výnimočnou.

S profesionálmi a salónmi budujeme dlhodobé partnerstvá, poskytujeme zákaznícku podporu, konzultácie a organizáciu workshopov.

Produkty ZERVA cosmetics:

 • nie sú testované na zvieratách
 • všetky majú SPF (Sun Protection Factor) 15, ktorý blokuje 93% UVB žiarenia
 • sa vyrábajú v Miláne, pod prísnymi EU podmienkami so všetkými certifikáciami