Miniškola líčenia: buď vždy tip-top! Nauč sa triky profi vizážistov a nalíč samu seba na akúkoľvek príležitosť!

  • 1 z 2

Na miniškole / individuálnom kurze sebalíčenia sa v priebehu 90 minút naučíš, ako si správne vybrať produkty a aplikovať ich na svoj typ tváre. Nepotrebuješ si nič priniesť, štetce i líčidlá budú k dispozícií u nás.
Profesionálna ZERVA vizážistka Ťa naučí:

  • správny výber mejkapu a jeho aplikácia
  • tieňovanie tváre / kontúrovanie
  • farebná typológia / rozlišovanie teplých a studených farieb
  • líčenie vhodné pre Tvoj typ tváre, pre rôzne príležitosti
  • pracovať s kvalitnou kozmetikou
  • pracovať rýchlo a efektívne

 
Voľný termín kurzu si vyber cez externú online službu.

  • Skladom
    Môžeme doručiť do: 30.5.2024
60 €
Kategória: Služby
 

Kurz prebieha pod dohľadom profesionálnej vizážistky, ktorá Ti na jednej strane tváre ukáže, ako postupovať, akú intenzitu a farby zvoliť a následne na druhej polovici si skúšaš líčenie sama na sebe. Tému si vyberáš sama! Od bežného denného mejkapu, cez korekciu tváre, až po dymové oči. Je len na Tebe, čo Ťa zaujíma.

Na kurze sebalíčenia sa dozvieš rôzne tipy, ktoré Ti pomôžu pri každodennej či príležitostnej úprave svojej vizáže. Naše ZERVA vizážistky sú expertky na vizáž v oblasti mediálnej tvorby – líčenie na módne prehliadky, fotenia, líčenie pre editoriály v časopisoch a skúsené odborníčky na výučbu líčenia a poradenstvo v oblasti vizáže.

Vďaka bohatým skúsenostiam vizážistky, ktorá Ťa bude sprevádzať kurzom, dostaneš do rúk šikovné triky, ktoré Ti pomôžu urobiť zo seba krásnu ženu každé ráno, rýchlo a efektne. Oboznámiš sa s Tvojou pleťou, ako ju pripraviť na make-up, ako docieliť dokonalú štruktúru pleti.

Zistíš, aké farby sa Ti hodia, ako sa postarať o trvácnosť mejkapu, ako líčiť oči a ďalšie užitočné informácie. Dozvieš sa, kde robíš chyby a získaš cenné rady, ktoré Ti dennú rutinu pomôžu spríjemniť a urýchliť. Celý kurz prebieha praktickou formou a to, čo na Tebe vizážistka predvedie, si aj sama na sebe vyskúšaš priamo na mieste!

Pri líčení bude použitá špičková dekoratívna kozmetika ZERVA, ktorú si po školení môžeš výhodnejšie zakúpiť.

Venuj kurz sebalíčenia cez reprezentatívnu darčekovú poukážku (stačí keď nám to uvedieš do poznámky pri objednávke):